Noutati

Acasa > Noutati

Mijloace de transport pe apă „ARCA LUI NOE” – Ingrid’s Club

Dragii noștri părinți și prieteni,

Suntem încântați să împărtășim cu voi o experiență magică pe care copiii noștri au trăit-o recent la gradinita Ingrid’s Club. Sub îndrumarea noastră și a căpitanului bărcii, copiii au călătorit către minunata lume a apei la bordul ambarcațiunii noastre speciale, „Arca lui Noe”. A fost o zi plină de aventură, învățare și bucurie si suntem încântați să vă împărtășim câteva dintre momentele magice ale acestei călătorii.

Pe lângă activitățile practice, am avut și momente de relaxare, admirând frumusețea naturii înconjurătoare și ascultând poveștile captivante ale căpitanului nostru. A fost o ocazie perfectă pentru copiii noștri să se conecteze cu natura și să învețe într-un mod distractiv și stimulant.